DRESSUUR

Horses in Hands opent tweede vestiging op FIRA Horse Center

Eindelijk, het mag verteld worden! Wij vinden het dan ook groot nieuws en een fantastische stap voor FIRA HORSE CENTER.

Astrid Hoppenbrouwers van Horses in Hands heeft zich officieel verbonden aan hippisch topsportcentrum FIRA HORSE CENTER. Door deze stap te nemen intensiveren FIRA en Horses In Hands hun al bestaande samenwerking gericht op kennisverbetering rondom paardengezondheid en paardenwelzijn.

FIRA biedt Astrid, expert op het gebied van paardenrevalidatie en paardenwelzijn, een groot bereik qua online- en print media om haar kennisoverdracht vorm te geven. Het feit dat Horses in Hands nu ook haar tweede locatie opent, is natuurlijk grandioos nieuws. Astrid vertelt; ‘door de stap naar Schaijk kunnen mijn klanten nu kiezen naar welke locatie ze komen. Brabant is het kloppend hart van de paardensport, dus qua bereikbaarheid voor mij een logische uitbreiding. De professionaliteit die FIRA in huis heeft, geeft voor mij de doorslag om ervoor te gaan. Hun passie voor paardensport, in combinatie met de kennis en expertise van hun 7-koppige directie, geeft mij veel vertrouwen. Deze kans grijp ik met beide handen aan. Ik voel me ontzettend gesteund.’

Ook voor Anita Janssens Founder van FIRA is dit een hoogtepunt. ‘Astrid is geweldig en de kennis die zij bij zich draagt is een prachtige diamant. Dit soort mensen wil je graag om je heen en van haar kan je elke dag veel leren. We staan echt te trappelen om snel te beginnen. Met onze drive en ambitie willen we met FIRA het grootste kennismedium in de paardensector worden. Met Astrid, verbonden aan ons team, is er weer een grote stap gezet naar onze uiteindelijke droom.’

Sinds maart 2020 is FIRA investeerder in Dutch Equestrian Estate – FIRA Horse Center. Hierdoor is FIRA in staat om Laurens van Lieren een topsportklimaat aan te bieden, van waaruit hij zijn Olympische droom waar kan maken. FIRA ondersteunt Laurens door hem de beste begeleiding aan te bieden. Essentieel voor het behalen van zijn Olympische droom is de optimale gezondheid van zowel hemzelf als zijn paarden. Astrid zal Laurens en zijn paarden maximaal ondersteunen zodat zij in optimale vorm blijven.

Astrid zal samen met FIRA, op het FIRA HORSE CENTER, ook volop activiteiten organiseren voor paardensportliefhebbers en ruiters. Wij zijn druk bezig met het ontwikkelen van interessante leerprogramma’s, waarbij we FIRA masterclass dressuur, springen of eventing combineren met seminars rondom paardenwelzijn. Ons ultieme doel is dat we straks complete weekenden kunnen aanbieden met alle facetten van paardensport en paardenwelzijn. Liesbeth Hop, marketing directeur bij FIRA geeft aan; ‘de weekenden die straks georganiseerd worden zijn een mooie mix van het ontwikkelen van je rijvaardigheid en kennis, ontspanning en plezier. Astrid zal hieraan bijdragen door theoretische en praktische seminars te verzorgen.’

De komende maanden zullen alle nodige apparatuur als een aquatrainer en Vitafloor geïnstalleerd worden, zodat Astrid haar werk naar behoren kan uitvoeren.

Lees meer over:


EVENEMENTEN VOOR JOU


DRESSUUR

Horses in Hands opent tweede vestiging op FIRA Horse Center

Eindelijk, het mag verteld worden! Wij vinden het dan ook groot nieuws en een fantastische stap voor FIRA HORSE CENTER.

Astrid Hoppenbrouwers van Horses in Hands heeft zich officieel verbonden aan hippisch topsportcentrum FIRA HORSE CENTER. Door deze stap te nemen intensiveren FIRA en Horses In Hands hun al bestaande samenwerking gericht op kennisverbetering rondom paardengezondheid en paardenwelzijn.

FIRA biedt Astrid, expert op het gebied van paardenrevalidatie en paardenwelzijn, een groot bereik qua online- en print media om haar kennisoverdracht vorm te geven. Het feit dat Horses in Hands nu ook haar tweede locatie opent, is natuurlijk grandioos nieuws. Astrid vertelt; ‘door de stap naar Schaijk kunnen mijn klanten nu kiezen naar welke locatie ze komen. Brabant is het kloppend hart van de paardensport, dus qua bereikbaarheid voor mij een logische uitbreiding. De professionaliteit die FIRA in huis heeft, geeft voor mij de doorslag om ervoor te gaan. Hun passie voor paardensport, in combinatie met de kennis en expertise van hun 7-koppige directie, geeft mij veel vertrouwen. Deze kans grijp ik met beide handen aan. Ik voel me ontzettend gesteund.’

Ook voor Anita Janssens Founder van FIRA is dit een hoogtepunt. ‘Astrid is geweldig en de kennis die zij bij zich draagt is een prachtige diamant. Dit soort mensen wil je graag om je heen en van haar kan je elke dag veel leren. We staan echt te trappelen om snel te beginnen. Met onze drive en ambitie willen we met FIRA het grootste kennismedium in de paardensector worden. Met Astrid, verbonden aan ons team, is er weer een grote stap gezet naar onze uiteindelijke droom.’

Sinds maart 2020 is FIRA investeerder in Dutch Equestrian Estate – FIRA Horse Center. Hierdoor is FIRA in staat om Laurens van Lieren een topsportklimaat aan te bieden, van waaruit hij zijn Olympische droom waar kan maken. FIRA ondersteunt Laurens door hem de beste begeleiding aan te bieden. Essentieel voor het behalen van zijn Olympische droom is de optimale gezondheid van zowel hemzelf als zijn paarden. Astrid zal Laurens en zijn paarden maximaal ondersteunen zodat zij in optimale vorm blijven.

Astrid zal samen met FIRA, op het FIRA HORSE CENTER, ook volop activiteiten organiseren voor paardensportliefhebbers en ruiters. Wij zijn druk bezig met het ontwikkelen van interessante leerprogramma’s, waarbij we FIRA masterclass dressuur, springen of eventing combineren met seminars rondom paardenwelzijn. Ons ultieme doel is dat we straks complete weekenden kunnen aanbieden met alle facetten van paardensport en paardenwelzijn. Liesbeth Hop, marketing directeur bij FIRA geeft aan; ‘de weekenden die straks georganiseerd worden zijn een mooie mix van het ontwikkelen van je rijvaardigheid en kennis, ontspanning en plezier. Astrid zal hieraan bijdragen door theoretische en praktische seminars te verzorgen.’

De komende maanden zullen alle nodige apparatuur als een aquatrainer en Vitafloor geïnstalleerd worden, zodat Astrid haar werk naar behoren kan uitvoeren.

Lees meer over: